Konsultacje

Nasz zespół chętnie pomoże w rozwiązaniu Twojego problemu. W pierwszej kolejności zawsze zapoznajemy się z sytuacją klienta, a następnie wyceniamy naszą pomoc. Po akceptacji ceny, przystępujemy do wyjaśnienia obecnej sytuacji oraz potencjalnych opcji rozwiązania problemu. Konsultacje powinny dotyczyć przepisów prawa polskiego, estońskiego, brytyjskiego lub singapurskiego.

Godzina konsultacji kosztuje od 1500 PLN.

Planowanie podatkowe

Wielu klientów prosi nas, byśmy raz na kwartał przeanalizowali dokumenty księgowe i pomogli określić jak planować przyszłe koszty i przychody spółki, by móc w przyszłości zapłacić niższy podatek dochodowy. Pomagamy również w optymalizacji kosztów spółki czy w przeprowadzeniu restrukturyzacji oraz zarządzania płynnością. Jesteśmy również swoistymi mentorami w nauce odpowiedniego zarządzania kapitałem spółki.

Godzina konsultacji kosztuje 1200 PLN.

Alerty podatkowe

Prawo podatkowe zmienia się dość dynamicznie, szczególnie w Polsce. Prowadząc biznes, przedsiębiorca powinien skupić się na rozwoju firmy, a śledzenie zmian w ustawach pozostawić profesjonalistom. Dlatego też w każdy poniedziałek przesyłamy do naszych subskrybentów alerty podatkowe, w których informujemy o ważnych zmianach w ustawach polskich, estońskich oraz brytyjskich. W przypadku braku istotnych zmian w przepisach, informujemy jak wykorzystać obecne ustawy na swoją korzyść.

Koszt rocznej subskrypcji alertów podatkowych to 1700 PLN.

Pozostałe usługi

Serwer VPN

Lubisz być anonimowy? Skorzystaj z zagranicznych adresów IP podczas logowania do banku czy surfowania po Internecie.

System Bezpieczeństwa Inf.

Obawiasz się ataków hakerskich na Twoją firmę bądź kradzieży ważnych danych? Skontaktuj się z nami w sprawie systemu bezpieczeństwa informatycznego.

Zespół programistów

Planujesz stworzyć własną aplikację, system płatności, sklep internetowy czy giełdę kryptowalut? Nasi partnerzy chętnie pomogą Ci stworzyć projekt od strony technicznej.

Agencje marketingowe

Masz ciekawy projekt z branży kryptowalut, ale potrzebujesz rozreklamować go na świecie? Nasi partnerzy mający doświadczenie w tworzeniu kampanii dla giełd marketingowych i projektów ICO chętnie umówią się z Tobą na rozmowę, by poznać Twoje potrzeby i nawiązać współpracę.

Licencje

Planujesz prowadzić działalność licencjonowaną? Pomożemy Ci z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń. Mamy doświadczenie w uzyskiwaniu licencji na przeprowadzenie ICO, crowdfunding, kantory i giełdy kryptowalutowe, ale również zdobywamy pozwolenia dla firm związanych z branża paliwową oraz licencje na obrót akcyzowanymi towarami.

Rozwiązania indywidualne

Masz świetny pomysł na biznes, ale nie wiesz w jakiej formie go prowadzić? Zastanawiasz się, czy Twoje działania będą zgodne z prawem bądź czy potrzebujesz licencji na wykonywanie usług? Skontaktuj się z nami - Przygotujemy dla Ciebie pełny raport dotyczący wyboru odpowiedniej jurysdykcji, rozwiązań prawnych oraz uzyskania niezbędnych licencji.

Umów konsultacje