Dołącz do naszego zespołu

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy systematycznie poszukujemy pomocnych rąk do pracy. Osoby, które nie boją się wyzwań świata podatków i administracji są mile widziane w naszym otoczeniu. Jeśli posiadasz doświadczenie w administracyjnej obsłudze biura, rachunkowości, kadrach, płacach, podatkach krajowych (niekoniecznie międzynarodowej optymalizacji podatkowej) - napisz do nas. Szczególnie szukamy specjalisty do spraw rachunkowości, który/a zajmie się rozliczaniem polskich podmiotów gospodarczych takich jak polskie spółki z o.o. oraz jednoosobowe działalności gospodarcze oraz specjalisty do spraw kadrowo-płacowych.

Pracujemy zdalnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 16. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany, prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o swoich doświadczeniach na adres: zmiany@jaknieplacicpodatkow.pl.

Ze względu na ogrom pracy skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Proszę także o podanie numeru telefonu/email do kontaktu oraz zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000, z późn, zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Umów konsultacje