Crowdfunding (Security / Equity Token Offering)

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że technologia blockchain w przyszłości zrewolucjonizuje nasze życie w podobny sposób jak Internet na przełomie XX i XXI wieku. Transakcje, które obecnie potrzebują instytucji pośredniczących, będą mogły odbyć się bezpośrednio i szybko. Oszczędność czasu i pieniędzy przyciągnie nowych użytkowników. W ostateczności obecne formy rozliczeń odejdą w niepamięć.

Equity Token Offering (ETO) to rewolucyjna forma finansowania przedsiębiorstw z wykorzystaniem technologii blockchain. Emisja udziałów spółki odbywa się jednocześnie na całym świecie poprzez token, który daje prawa do udziału w spółce a następnie może być użyty do handlu na rynku wtórnym.

W imieniu klienta zdobywamy licencje potrzebne na przeprowadzenie ETO. Posiadamy gotowe platformy wykorzystywane do zbiórki pieniędzy oraz przeprowadzenia procedur KYC i AML. Mamy podpisane umowy z giełdami kryptowalut, gdzie można handlować udziałami na rynku wtórnym.

Giełdy Kryptowalutowe

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która pomaga zdobyć licencję na prowadzenie giełdy tokenów udziałowych ETO. Zgodnie z prawem Estonii tworzymy rozwiązania, które pomagają prowadzić giełdę kryptowalut z bezpiecznej i atrakcyjnej podatkowo jurysdykcji. Estonia, jako jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie krajów na świecie uregulowała swoje podejście do rynku kryptowalut. Przejrzyste i stabilne prawo Estonii oraz łatwość prowadzenia biznesu powoduje coraz większe zainteresowanie tym krajem wśród inwestorów i przedsiębiorców z branży nowych technologii.

Kantory Kryptowalutowe

W poszanowaniu polskiego prawa zdobywamy potrzebne licencje na prowadzenie działalności w zakresie wymiany kryptowalut na waluty fiducjarne oraz inne kryptowaluty. Zainteresowani otrzymają gruntowne informacje o przepisach dotyczących kantorów kryptowalutowych w ramach konsultacji z naszym zespołem ekspertów. Pomagamy stworzyć kantory internetowe oraz stacjonarne.

ICO (Initial Coin Offering)

Z uwagi na brak zabezpieczenia inwestorów i poziom malwersacji finansowych w tej formie finansowania przedsiębiorstw, nasza pomoc w przeprowadzeniu ICO ogranicza się wyłącznie do pomocy w uzyskaniu licencji i stworzeniu tokenów użytkowych, które będą wymienialne na usługi lub produkty emitenta.

Projekty mające na celu zebrać środki na potencjalny przyszły biznes nie będą przez nas wykonywane.

Umów konsultacje