Spółki w przyjaznych jurysdykcjach podatkowych

Na podstawie szczegółowych analiz prawa podatkowego wybieramy kraje najbardziej sprzyjające prowadzeniu biznesu. Każda jurysdykcja oferuje określone możliwości i korzyści np. zerowy lub znikomy podatek dochodowy, korzystną umową o unikaniu podwójnego opodatkowania czy brak obowiązku rejestracji do VAT. Wraz z prawnikami oraz doradcami podatkowymi w czterech różnych jurysdykcjach pomagamy klientom wybrać najlepsze rozwiązanie.

Planowanie podatkowe

Zastanawiasz się jak zaplanować przyszłe inwestycje, by dzięki temu zapłacić niższe podatki zgodnie z prawem? Nasz zespół chętnie przejrzy wszelkie dokumenty spółki i przygotuje strategie specjalnie dla Twojej firmy.

Konsultacje

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy związane z prawem podatkowym lub prowadzeniem swojego biznesu, skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów przygotuje dla Ciebie rozwiązanie oraz pomoże wprowadzić je w życie.

Alerty podatkowe

Co dwa tygodnie dla naszych klientów publikujemy alerty dotyczące zmian w prawie polskim, estońskim i brytyjskim oraz sposoby, jak korzystać z tych zmian.

W przypadku braku interesujących zmian, określamy jak wykorzystywać obecne przepisy, by zgodnie z prawem zmniejszyć obciążenia podatkowe.

Otwieranie spółek w Polsce oraz prowadzenie księgowości

Nie zawsze można otworzyć podmiot zagraniczny, w szczególności, jeśli nasz biznes opiera się na fizycznej działalności na terytorium kraju. Pomożemy wybrać Ci odpowiednią formę działalności, by od samego początku zminimalizować Twoje koszty związane z PIT/CIT oraz ZUS.

Optymalizacja podatkowa w Polsce

Polskie prawo podatkowe jest zawiłe i często niejasne, ale pozostawia wiele furtek, z których można korzystać. Króluje tutaj zasada "nieznajomość prawa szkodzi" - szczególnie Twojemu portfelowi. Podczas konsultacji możemy ustalić jak zoptymalizować swoje podatki poprzez mądre korzystanie z przepisów prawa.

Pomoc w uzyskaniu taniego ubezpieczenia ZUS w Polsce

Masz spółkę za granicą, bądź nie jesteś ubezpieczony w Polsce? Pobyt w szpitalu może Cię drogo kosztować. Pomożemy Ci z ubezpieczeniem się jako osoba fizyczna w Polsce. Na podstawie ubezpieczenie możesz również uzyskać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Uzyskanie licencji dla: małych Instytucji płatniczych oraz krajowych instytucji płatniczych w Polsce

Wykonujesz usługi płatnicze na terytorium Polski? Powinieneś uzyskać zezwolenie od KNF na wykonywanie takich czynności. Przygotujemy dla Ciebie wszystkie dokumenty oraz przeprowadzimy w Twoim imieniu całą procedurę.

Uzyskanie licencji instytucji płatniczej na Litwie (paszportowanej na całą UE), oraz licencji e-money (z możliwością wydawania własnych kart płatniczych)

Posiadasz międzynarodową firmę, która chciałaby stać się instytucją płatniczą, bądź prowadzić usługi płatnicze wraz z wydawaniem kart płatniczych, niczym Revolut? Możemy zdobyć dla Ciebie takie same licencje na Litwie. Oferujemy pełne wsparcie, wraz z przygotowaniem dokumentów, założeniem podmiotu, prowadzeniem księgowości, wirtualnym adresem oraz optymalizacją podatkową.

Crowdfunding (Security / Equity Token Offering)

Pomagamy w uruchomieniu rewolucyjnej formy finansowania przedsiębiorstwa. Zgodnie z prawem estońskim, zdobywamy w imieniu klienta niezbędne licencje na przeprowadzenie emisji udziałów spółki na całym świecie. Akcje mogą być dostępne dla dowolnej ilości osób z dowolną minimalną kwotą inwestycji. Na życzenie klienta możemy stworzyć token, który będzie dawał prawa identyczne do praw udziału w spółce. Posiadamy gotowe platformy wykorzystywane do zbiórki pieniędzy oraz przeprowadzenia KYC czy AML zgodnie ze światowymi standardami. Posiadamy również umowy podpisane z giełdami kryptowalut, zapewniające miejsce do handlu udziałami na rynku wtórnym.

ICO (Initial Coin Offering)

Pomagamy również w przeprowadzeniu ICO. Z uwagi na kiepską reputację tej formy pozyskiwania kapitału, zajmujemy się wyłącznie zdobywaniem licencji i tworzeniem tokenów użytkowych, które mogą w przyszłości być zamienione na towar lub usługę podmiotu emitującego.

Projekty mające na celu zebranie środków na potencjalny przyszły biznes nie będą przez nas wykonywane.

Kantor kryptowalut

W poszanowaniu krajowych regulacji możemy również zdobyć niezbędne licencje na prowadzenie działalności związanej z wymianą kryptowalut na waluty fiducjarne oraz inne kryptowaluty. Pomagamy stworzyć kantory stacjonarne oraz internetowe.

Giełda kryptowalut

Tworzymy rozwiązania prawne dla firm chcących stworzyć giełdy kryptowalut. Jako jedni z niewielu na świecie, oferujemy również zdobycie licencji na giełdy security / equity tokenów (tokenow udziałowych).

Umów konsultacje